VİDEO | Sahte ‘Melek’ Afyonlu Marilyn Monroe’nin yeni rezaleti ortaya çıktı

VİDEO | Sahte ‘Melek’ Afyonlu Marilyn Monroe’nin yeni rezaleti ortaya çıktı
  • 7 Haziran 2022 20:49

Mardin’de her gün yeni bir skandala imza atan sahte “Marilyn Monroe” Melek Akarmut’un rezalet boyutunda yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Mardin’de her gün yeni bir skandala imza atan sahte “Marilyn Monroe” olarak tanınan Afyonlu Melek Akarmut’un rezalet boyutunda yeni görüntüleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz aylarda çekildiği tahmin edilen görüntülerde sahte Marilyn Monroe Akarmut, iş yerinin önünde yaşlı bir kadınla yanındaki genç kadına saldırıyor. Neden yaşandığı anlaşılamayan görüntülerde bir esnafa uygun olmayan davranışlar sergileyen Akarmut, genç kadının iş yerine girmesi yönündeki telkinlerine rağmen bağırıp çağırmayı sürdürüyor. Akarmut’un kızı olduğu tahmin edilen kişiyle birlikte dükkanı önünde yaşlı kadın ile genç kadına dönük fiziki saldırıya da girişiyor.

 

Görüntülerde Akarmut, kimseye aldırış etmeden saldırı girişimini sürdürürken, bağırmaya devam ediyor.

 

Akarmut daha önce de skandallarıyla gündeme gelmişti. Küçük dilenci kız çocuğunu darp etmekten tarihi sokaklarda keyfine göre hayvan kulübeleri koyan Akarmut, lisansı olmamasına rağmen gelişi güzel hayvanlara aşı yapmasıyla da tepki çekmişti. Mardin’de Akarmut’un hayvanseverlik adı altında yaptıklarına Hayvanseverler bile tepki gösterirken, Akarmut’un hayvanları kendisine reklam malzemesi olarak kullanması nedeniyle yaptıklarına tepkiler gösteriliyor. Akarmut’un aynı zamanda hayvanlara yem aldığını iddia ederek, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenlerden para topladığı iddia edilirken, bir dönem hayvan yemini de belediyenin hayvan barınağından aldığı biliniyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ