Mardin Roj

VİDEO / Sahte Marilyn Monroe’ye Mardin’de Büyük Tepki

VİDEO / Sahte Marilyn Monroe’ye Mardin’de Büyük Tepki
  • 12 Haziran 2022

Mardin’de skandal üstüne skandala imza atan sahte “Marilyn Monroe” lakaplı Melek Akarmut’a yurttaşlar tepki gösterdi, “Niye milletle fotoğraf çekip para alıyorsunuz” diye sordu. 

Mardin’de skandal üstüne skandala imza atan ve kendisini “Marilyn Monroe” olarak tanıtan Afyonlu Melek Karahan Akarmut’a Mardinlilere yaptığı hakaretler ve yoldan geçenlere saldırması nedeniyle yurttaşlar tepki gösterdi. Akarmut’un iş yerine giden yurttaşlar, Akarmut’un iyi bir insan olmadığını yüzüne söyleyerek, Mardinlileri kötülemeye hakkı olmadığını söyledi. Bir kadın Akarmut’a “Bir gün tacize uğruyorsunuz. Bir gün hakarete uğruyorsun. Bir gün şiddete uğruyorsun. Hep siz mi haklı oluyorsunuz” diye sordu.

 

Akarmut, tartışma sırasında video çeken yurttaşın video çekmemesini isterken, yurttaşlar da “Sadece sizin mi video çekmeye hakkınız var? Çeker. Siz nasıl milleti çekip yayınlıyorsanız o da çeker yayınlar. Beni tanıyorsunuz değil mi? Ben her seferinde gelip sizinle sohbet etmek, size her zaman selam veriyordum. Melek hanım böyle yapmayın Mardin’i kötülemeyin. Buradan ekmek yiyorsunuz. Yazık günah değil mi? Siz niye milletle fotoğraf çekip para alıyorsunuz Melek hanım” tepkisi gösterdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ