Mardin Roj

Tarihi Mardin’in kaldırımını işgal eden araç şaşırttı

Tarihi Mardin’in kaldırımını işgal eden araç şaşırttı
  • 22 Ağustos 2021

Arabaların kaldırımları işgal ettiği Tarihi Mardin sokaklarında bu defa kaldırımı işgal eden aracın diğer araçları uyarması gereken polis aracı olması şaşırttı. 

 

Tarihi Mardin şehrinin en büyük sorunu haline gelen otopark sorunu çözülmedi. Park sorunu nedeniyle her köşede kaldırımı işgal eden araçlar göze çarpıyor. Şehri gezmeye gelen turistlerin zorlukla yürüdüğü kaldırımlar bir de araçların işgal etmesi nedeniyle çekilmez bir hal alıyor.

 

 

 

Araçların kaldırım işgaline karşı tepkilere rağmen birşey yapılmayan tarihi şehirde şikayetler sonrası kısa süreliğine çözülen sorun gün içinde defalarca tekrar ediliyor.

 

 

Ancak bu defa kaldırım işgali yaparken yakalanan aracı yurttaşlar nereye şikayet edeceğini bilemedi. Şehri gezenler, Kasım Tuğmaner Camisinin karşısında kaldırımın üzerinde polis aracı ile karşılaştı. Sıkışan trafik arasında yürümek zorunda kalan turistler, kaldırım işgaline karşı uyarı yapması gereken polis aracını kaldırımda görünce şaşkınlığa uğradı ancak çekindileri için seslerini de edemedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ