Mardin Roj

Sedat Peker yeniden ortaya çıktı

Sedat Peker yeniden ortaya çıktı
  • 2 Ağustos 2021 18:20

Suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından bir dizi paylaşımlarda bulundu.

 

 

 

 

Suç örgütü lideri Sedat Peker, Habertürk yazarı Fatih Altaylı’nın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a yönelik eleştirileri sonrası hedef gösterilmesine tepki gösterdi. Peker, orman yangınlarında yardım isteyen yurttaşları eleştiren iktidar yanlılarını da “Haddi aşmamak lazım” diyerek eleştirdi.

 

 

 

Peker’in paylaşımları şöyle oldu:

 

 

 

”1-Fatih Altaylı ülkemizin Cumhurbaşkanını hasta ve yorgun gösteren görüntüleri nasıl yayınlarsınız dediği için hem kendisini hem de kendisinin çalıştığı Habertürk medya grubunu tehdit ettiniz. Tüm iyi niyeti ile ‘Ormanlarımız yanarken, insanlarımız ölürken …

 

 

 

2-…Cumhurbaşkanı halka çay dağıtır mı?’ diyenlerin sözlerini iyi niyetli bir eleştiri olarak kabul edeceğinize yine tehdit ettiniz. Şu anda ise ormanlarımız yanıyor, ‘Eldeki imkanlarla söndüremiyoruz, yardım edin’ diyen halkı da aynı şekilde tehdit ediyorsunuz.

 

 

 

 

3-Halkımıza ‘Nankörler 20 sene önce giyecek donunuz bile yoktu’ derseniz onlar da size ’20 sene önce donsuz gezdiğimizi nerden biliyorsunuz?’ derler. Sizi gözünde büyüten, size oy veren insanlar sizi hep böyle görmek isterler.

 

 

 

 

4-Kaliteli insanlar kendisine gösterilen saygıdan cesaret bulup haddini aşmayanlardır. Haddi aşmamak lazım!”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ