Mardin Roj

Sedat Peker, Soylu’nun iddialarına jet yanıtlar verdi

Sedat Peker, Soylu’nun iddialarına jet yanıtlar verdi
  • 24 Mayıs 2021

İtiraflarıyla büyük tartışma yaratan suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun iddialarına yanıt veriyor.

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Habertürk yayınında yaptığı açıklamalara yanıt veren suç örgütü lideri Sedat Peker, “Bahsi geçen tecavüz olayı ile ilgili karakola hiçbir zaman gitmedim. Sadece Beykoz Savcılığı’na giderek basına bu yanlış bilgiyi veren polislerle ilgili şikayet dilekçesi vermeye gittim” dedi. Peker, Soylu hakkında yeni bir iddiada daha bulunarak, “Senin Cumhurbaşkanı, Tolga Ağar’ın İçişleri Bakanı olma projenizi çöp ettim” ifadelerini kullandı.

Habertürk TV’de Kübra Par’ın moderatörlüğündeki Açık ve Net programında gazeteciler İsmail Saymaz, Merdan Yanardağ, Veyis Ateş ve Ersoy Akif’in sorularını yanıtlayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Sedat Peker, tecavüzden dolayı karakola götürülüyor ve dosyası kapatılıyor” iddiasında bulundu. Soylu, Peker’in Erhan Tuncel’le görüştüğünü de öne sürdü.

 

PEKER’DEN SOYLU’YA JET YANIT

Soylu’nun açıklamalarına yanıt veren Sedat Peker, hakkındaki iddiaları reddetti. ‘Dellileri kanıtlamaya hazır olduğunu’ söyleyen Peker, sosyal medya hesabından şunları yazdı:

“Erhan Tuncel’i hayatımda hiçbir zaman görmedim, tanımıyorum. Hiçbir zaman karşılıklı telefon görüşmemiz yok. Hiçbir baz kaydımız yok, aynı anda aynı yerde bulunmadık. Bir tane delil sunsun süslü sülü.

‘YALAN SÖYLÜYORSUN’

Bahsi geçen tecavüz olayı ile ilgili karakola hiçbir zaman gitmedim. Sadece Beykoz Savcılığı’na giderek basına bu yanlış bilgiyi veren polislerle ilgili şikayet dilekçesi vermeye gittim. Süslü sülü yine yalan söylüyor. Delilleriyle kanıtlamaya hazırım. Bana bu komployu kuran organize şube yetkilileri ‘FETÖ’cülükten cezaevinde.

Uyuşturucuyla mücadelede başarıdan bahsediyorsun süslü süleyman. İstanbul uyuşturucu kullanımında dünya ikincisi, Adana dünya üçüncüsü. Yalan söylüyorsun.

‘CUMHURBAŞKANLIĞI PROJENİZİ ÇÖP ETTİM’

Akrabam Reşat Fazlıoğlu’yla HTS kayıtlarını yayınlayarak beni bir rezil eder misin?

Süslü sülü; senin Cumhurbaşkanı, Tolga Ağar’ın da İçişleri Bakanı olacağı projenizi çöp ettim. Şerefli bir insansan bu projenizden bahsetsene.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ