Mardin Roj

Sahte Marilyn Monroe Mardinlilere ‘terör beyinliler’ dedi

Sahte Marilyn Monroe Mardinlilere ‘terör beyinliler’ dedi
  • 6 Haziran 2022 16:45 | Son Güncellenme: 6 Haziran 2022 16:49

Mardin’de hem skandallarıyla hem de başına gelen olaylarla gündemden düşmeyen Afyonlu sahte Marilyn Monroe bu defa da Mardin halkına “Terör Beyinliler” dedi. Akarmut, bur konuşmasında da insanlara küfür etti.

 

Aslen Afyonlu olan ancak kendisini Mardinli Marilyn Monroe olarak tanıtan sahte Marilyn Monroe Melek Akarmut, skandal cümleler kullandı. En son at sahipleriyle yaşadığı tartışma nedeniyle gündeme gelen Akarmut, olayın ardından sosyal medya hesabında da tartışmayı sürdürdü. Tartışmada Akarmut, Mardin halkına “terör beyinliler” cümlesini kullandı. Aynı zamanda millete “siz tefecilikten esrardan yolsuzluktan anlarsiniz” dedi.

 

Akarmut, paylaşımda “Mardin halkına yakistiramadm rezillik ne ya siz ve sizin gibi medeniyetten uzak kohne cahil beyinler Mardin bu güne kadar terorle anildi benm Mardine geldiğim gunden bu yana insanlara Mardini hep guzel gosterdim ve butun cabam bu cunku bizlerde doguya dusman yetistirildik bazan diyorum haklilarmis sizin gibi teror beyinliler olduğu surece mardin hep kohne kalacak. Kendinizi gelistirin. Burda kotu bir haber yok. Gerci siz tefecilikten esrardan yolsuzluktan anlarsiniz bari buraya cikipda ahkam kesmeyin.!!!” yazdı.

Akarmut, bir paylaşımında da kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen ancak sabunu başka yerde alanlara küfür etti.

 

Akarmut, daha önce de dilenci bir kız çocuğunu darp etmesiyle gündeme gelmişti. Sürekli tarihi Mardin sokaklarında benzer skandallarla gündeme gelen Akarmut’un tarihi sokakları dokuya aykırı boyatması ve merdivenlerin üzerine gelişi güzel şekilde hayvan kulübeleri koyması, veteriner olmasına rağmen lisanssız şekilde hayvanlara aşı yaparak, bunları sosyal medya hesaplarında paylaşması tepkilere neden oluyor. Akarmut, hayvanları bilinçsiz şekilde aşılması nedeniyle Hayvanseverler tarafından da eleştiriliyor. Hayvanseverler Akarmut’un hayvanları obje olarak kullandığı ve bu haliyle zarar verdiği eleştirisi yapıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ