Mardin Roj

Özkiraz: MHP’li İzzet Ulvi Yönter pedofili bir sapıktır

Özkiraz: MHP’li İzzet Ulvi Yönter pedofili bir sapıktır
  • 05 Eylül 2021
MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter tarafından tehdit edilen Avrasya Araştırma Merkezi Başkanı Kemal Özkiraz, “1,5 yaşındaki kızıma tecavüz etmekle tehdit etti” dedi.
Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’in kendisini ölümle tehdit ettiği söyledi. Yönter’in sanal medya üzerinden kendisine küfür ettiği mesajları paylaşan Özkiraz, Yönter’in istemesi üzerine telefon numarasını verdiğini, telefon görüşmesi sırasında Yönter’in küfür ve tehditlere devam ettiğini söyledi.
Özkiraz, twitter hesabında yaptığı paylaşımla, “İzzet Ulvi Yonter isimli MHP genel başkan yardımcısı 1 dk önce arayıp 1.5 yaşındaki kızıma varana kadar küfür etti. Beni öldürmekle tehdit etti. Bu da oldu. MHP genel başkanı yok mu?” dedi.
BAHÇELİ’YE ÇAĞRI
Özkiraz, hesabından yayınladığı video ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye de çağrıda bulundu.Özkiraz, şunları söyledi: “Dün Yeniçağ gazetesinin youtube kanalına verdiği demeçten sonra MHP MYK Üyesi Nevzat Ünlütürk, bana küfretmiş videosunu gördüm. Gerekli cevabı verdim. İzzet Ulvi Yönter beni Ağustos ayının başından bu yana DM’den tehdit ve taciz ediyor. Telefon numaramı istemiş. Telefon numaramı verdim. Birkaç saniye sonra beni aradı. Bana, aileme, çocuğuma küfürler, ölüm ve tecavüz tehdidinde bulundu. Ben Twitter hesabımdan 1,5 yaşındaki kızıma tecavüz tehdidinde bulunuyor dediğimde, beni tekrar arayıp, ‘Senin bir buçuk yaşındaki kızını….’ Sözleriyle bir kez daha tecavüz tehdidinde bulundu. Ardından Nevzat Ünlütürk denen adam telefon numaramı almış. O da aynı tehditler de bulundu. Benim bu videom Devlet Bahçeli’ye. Devlet Bahçeli’nin Özel Kalem Müdürü Murat beyle irtibata geçtim. Hem mesajla bildirdim. Telefonla konuştum. O andaki isyanıma kendisi birebir şahittir. Allah korkusu var ise o andaki isyanımı duyduğu şekliye Devlet Bahçeli’ye anlatır. Ben buradan çok açık ve net söylüyorum.
MHP ÖNÜNDE EYLEM YAPACAĞIM
MHP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Yardımcısı koltuğunda oturan İzzet Ulvi Yönter pedofili bir sapıktır. Bu pedofili sapık benim kızıma tecavüz tehdidinde bulunuyor. Sadece yüzde 7 seçim barajıyla ilgili bir değerlendirme yaptığım için bunları yapıyor. Türkiye’yi ne hale getirdiler. Eserleriyle övünsünler. Bundan sonra geri adım adam namussuzdur. MHP bu iki sapık, pedofili hakkında işlem yapmazsa ben en kısa sürede MHP Genel Merkezi binasının önüne gidip, kendimi öldürtmek pahasına eylem yapacağım. Pankartımı açacağım. İzzet Ulvi Yönter’in DM’den ‘senin kanını akıtacağım’ dediği adamlara kendimi parçalatacağım. Hadi bakalım hodri meydan.
‘KENDİMİ ÖLDÜRTSEM DE EYLEM YAPACAĞIM’
Sayın Devlet Bahçeli sen Türk siyasetin de beyefendiliği ile bilinen adamsın. Belli ki senin yanındakiler bu sözleri duymaktan hoşlanıyorlar. Onurları yok. Aynı sözleri size söyleseler ne hissedersiniz. Aynı sözleri sizin ananıza, bacınıza, çocuğunuza söyleseler ve büyük bir partinin Genel Başkan Yardımcısı çocuğunuza tecavüz tehdidinde bulunsalar ne hissedersiniz. Buna göre hareket etmenizi rica ediyorum. Aksi takdir olacaklardan ben sorumlu değilim. Gelip, kendimi MHP Genel Merkezi’nde öldürtene kadar eylem yapacağım.”


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ