Mardin Roj

Nusaybin kayyımı hizmet alanını şaşırdı: Hudut Komutanlığına bina yapacak

Nusaybin kayyımı hizmet alanını şaşırdı: Hudut Komutanlığına bina yapacak
  • 05 Ağustos 2021

Nusaybin Belediyesi kayyımı, 2’nci Hudut Karakol Komutanlığı için bina inşasının ihalesini yaptı. 

Mardin’in Nusaybin Belediyesi kayyımı, halka harcanması gereken belediye kaynaklarını devlet kurumlarına aktarıyor. Kayyım tarafından alınan kararla, Nusaybin 2‘nci Hudut Komutanlığı’na karakol binası ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü için ek hizmet binası inşa edilmesi kararı aldı.
2’nci Hudut Komutanlığı için inşa edilecek binaya için belediye tarafından ihale açıldı. Geçtiğimiz ay Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen ihalenin sonuç ilanı henüz yayınlanmadı. İhale dosyasına göre; yapım süresi 120 gün olarak planlanan bina yapım işi için yaklaşık maliyet de belirtilmedi. Binanın Nusaybin 2’nci Hudut Karakol Komutanlığı Saha Alanında yapılacağı, ihale dokümanlarında yer aldı.
BAKANLIK İHALESİ İPTAL EDİLDİ 
Kayyım yönetiminin yapmayı planladığı bir diğer bina işi olan Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Gençlik ve Spor Müdürlüğü ek hizmet binası yapım işinin ihalesi de önceki ay gerçekleştirildi. Yine Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen ihale, yeterli katılımcının olmaması nedeniyle iptal edildi. (Mezopotamya)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ