Mardin Roj

Nihat Doğan’dan kendisini tehdit eden MHP’ye sert cevap

Nihat Doğan’dan kendisini tehdit eden MHP’ye sert cevap
  • 29 Ağustos 2021

Nihat Doğan, MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yaşar Kaba tarafından tehdit edildiğini açıklayarak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye bir soru sordu. Kendisini tehdit edenlere de Doğan, “Beni yıldıramazlar” diye cevap verdi. 

 

 

Nihat Doğan, MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yaşar Kaba tarafından tehdit edildiğini açıklayarak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye bir soru sordu.

Nihat Doğan, “İstanbul il başkan yardımcınız beni boğmakla ölümle tehdit ediyor. Gökhan bey Kürt ölür Kürt eğilmez Yumruk yapılmış el her daim Boğmak öldürmek tehdit etmekten başka hiç bir vasfı olmayan bu adam partinize yakışıyor mu ? syn @dbdevletbahceli” açıklamasında bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin  Özel Kalem Müdür Yardımcısı M. Bilal Aydın ise Nihat Doğan’a “Ülkücü tehdit etmez, gerekirse eğer gereğini yapar embesil Nihat! Düğmene kim bastı bilmiyorum ama sürekli ‘kürt’ kimliğini kullanıp ayrıştırıyorsun.  ‘Bin yılda karıldı bu ülkenin harcı, ayrıştırmak kimin harcı!’ diyen Liderin evlatlarının kesip attığı tırnak bile olamazsın” diye karşılık verdi.

İşte o mesajlar: 

 

Nihat Doğan kendisini tehdit eden MHP’lilere cevaben sosyal medya hesabında şu paylaşımda bulundu:

 

“Bir ülkeyi yasalarını yapanlar değil, ağıtlarını yakanlar yönetir. Bu zikri zifiri, geçmişi karanlık geleceği meçhul,hayatları boyunca Cin Ali den başka kitap okumamış, ilim bilim, aydınlık, özgürlük düşmanı,çakma kabadayı özentileri bilsinler ki beni tehdit ile yıldıramazlar.”

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ