Mardin Roj

Mithat Sancar Mardin’de esnafın sorunlarını dinledi

Mithat Sancar Mardin’de esnafın sorunlarını dinledi
  • 17 Ekim 2021

HDP’nin “Bütçe Buluşmaları” kapsamında Eş Genel Başkan Mithat Sancar esnaf ile bir araya gelerek, sorunlarını dinledi.

 

Halkların Demokratik Partisi’nin (HDP) “Bütçe Buluşmaları” kapsamında Mardin’de düzenlenen program Eş Genel Başkan Mithat Sancar ve HDP’li milletvekillerinin Artuklu ilçesinde gerçekleştirdiği esnaf ziyareti ile devam etti.

Sancar ve beraberindeki heyet Tarihi Mardin 1’inci Cadde üzerinde gerçekleştirdikleri esnaf ziyareti ile esnafın sorunlarını dinledi, önerilerini not etti. Program kapsamında esnaf ile bir araya gelen Sancar ve beraberindeki heyet esnaf ile sohbet etti. Esnaf ile yaşanan diyalogda “Barış bütçesi için yola çıktıklarını” belirten Sancar’a esnaflar, iş yapamadıklarını ve piyasalarda bir günün diğer günü tutmamasından yakındı.

Esnaf ziyareti sırasında Sancar ve beraberindeki heyet bir tespih tezgahında bir süre oturup sohbet etti. Esnaftan iyi tespihin inceliklerini dinleyen Sancar’a tespih hediye edildi.

Sancar’ın kentteki programı bu şekilde sona ererken, HDP’nin “Bütçe Buluşmaları” yarın Mardin’in Nusaybin ilçesinde esnaf ziyareti ve “Kadın Bütçe Buluşması” ile devam edecek.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ