Mardinli biri çocuk 4 kişi çalıştıkları fırında hayatını kaybetti

Mardinli biri çocuk 4 kişi çalıştıkları fırında hayatını kaybetti
  • 26 Mayıs 2023 12:09

İstanbul’da, çalıştıkları fırında kalan Mardinli gençler karbonmonoksitten zehirlendi. Hayatını kaybeden 4 gencin cenazesi Mardin’e gönderilirken, 2 kişinin tedavisi sürüyor.

Olay dün istanbul’da bir ekmek fırınında meydana geldi. İddiaya göre Mardin Kabala Mahallesi nüfusuna kayıtlı olan Mehmet Erboğa, Beşir Erboğa ve Mehmet Erboğa ile Abdulkadir Erboğa çalıştıkları fırının üst katında gece yatarken yangın çıktı. Mehmet Erboğa, Mehmet Beşir Erboğa ve Mehmet Erboğa ile Abdulkadir Erboğa dumandan zehirlendi. Fırına gelenler akraba olan 4 şahsın hareketsiz yattığını görünce durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Yapılan ilk incelemede Mehmet Erboğa, Mehmet Beşir Erboğa ve Mehmet Erboğa’nın dumandan zehirlenerek hayatlarını kaybettikleri belirtildi. Otopsi işlemleri için 3 gencin cenazeleri morga kaldırıldı. Abdulkadir Erboğa ise tedavi altına alındı.

Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen Abdulkadir Erboğa da hayatını kaybetti. Abdulkadir Erboğa’nın cenazesi de otopsi için morga kaldırılırken, 4 gencin cenazesinin memleketleri Mardin’in Artuklu ilçesi Kabala mahallesine getirilecek.

 

CENAZE PROGRAMLARI BELLİ OLDU

 

Mehmet Erboğa, Mehmet Beşir Erboğa, Mehmet Erboğa ve Abdulkadir Erboğa’nın cenazeleri Mardin’e doğru yola çıktı. 4 gencin cenaze programı da belli oldu.

Kabala Erboğa ailesinden merhum Hacı Aziz Erboğa’nın torunları olan 4 genç; Mardin’e getirilecek. Abdulkadir Erboğa’nın sonradan hayatını kaybetmiş olması nedeniyle cenazesinin ne zaman getirileceği henüz netleşmezken, Muhsin Erboğa’nın oğlu Mehmet erboğa (24), Mehmet Ali Erboğa’nın oğlu Mehmet Erboğa (15) ve Abdulaziz Erboğa’nın oğlu Mehmet Beşir Erboğa’nın (18) cenazelerinin bugün Mardin’e ulaşması bekleniyor. Mardin’e getirilecek olan cenazeler için bugün saat 14:00’te Kabala Nuhoğlu camisinde cenaze namazı kılındıktan sonra Erboğa aile mezarlığında defin işlemleri yapılacak.

Ardından ise, Kabala Taziyeevinde taziye kurulacak.

İletişim için

Babası Muhsin Erboğa: 0 536 469 36 06

Babası Mehmet Ali Erboğa: 0 545 505 65 47

Babası Abdulaziz Erboğa: 0 536 517 76 18

Amcaları Mehmet Şerif Erboğa: 0 535 933 51 86

Amca oğulları Muhittin Azizoğlu: 0541 787 96 95

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ