Mardin’de çocuğu darp eden sahte Marilyn Monroe’dan skandal savunma

Mardin’de çocuğu darp eden sahte Marilyn Monroe’dan skandal savunma
  • 21 Ağustos 2021 17:15 | Son Güncellenme: 21 Ağustos 2021 17:21

Mardin’de kendisini “Yerli Marilyn Monroe” tanıtan Melek Akarmut, darp ettiği çocuğu suçlayarak, ailesinden izinsiz saçlarını kestiğini söylediği çocuğun kendisinden fazla para istediğini, çocuğun yakınlarının da kendisini darp ettiğini öne sürdü. 

 

 

Mardin’de kendisini “Yerli Marilyn Monroe” tanıtan Melek Akarmut, darp ettiği çocuğu suçlayarak, ailesinden izinsiz saçlarını kestiğini söylediği çocuğun kendisinden fazla para istediğini, çocuğun yakınlarının da kendisini darp ettiğini öne sürdü. Skandalları ile gündemden düşmeyen sahte Marilyn Monroe, Sabah Gazetesi’ne yaptırdığı haberde küçük kızın saçlarını ailesinden habersiz kestirdiğini itiraf ederken, bunu da “yardımsever” kimliği ile anlattı. Kamera görüntülerinde küçük çocuğu darp ettiği açık şekilde görünen sahte Marilyn Monroe, küçük çocuğun ailesi tarafından yanına gönderilerek, “Sen benim saçlarımı kestirdin, annem çok kızdı. Bize çok para vereceksin” dediğini öne sürdü.

 

 

Çocuğu darp ettiği için kendisine tepki gösterenler hakkında suç duyurusunda bulunduğunu söyleyen Akarmut, “hayvansever,  hayırsever” olduğunu söyleyerek, “Köyde yaşayan ve hayatı boyunca sinema, AVM görmemiş, hamburger bile yiyememiş köy çocuklarını Mardin’e getirip onlar için bir dizi etkinlikler yapıyorum” şeklinde aşağılayıcı cümleler kurdu.

 

Darp ettiği çocuk ile ilgili Akarmut, “Bu kız çocuğu da dükkânın önünde dileniyordu, ailesi saçlarını boyatmıştı. Bitlendiği için rencide olmasın diye ‘Saçların çok kötü ve sana yakışmıyor’ diyerek onu ikna edip saçlarını kestirdim. Sonra ailesine teslim ettim, gerekli maddi yardımda bulundum. Dükkânın geliriyle sokak hayvanlarına ve yardıma muhtaç çocuklara yardımcı oluyorum. Şimdi fırsatçılık yaparak daha fazlasını bekliyorlar. Ben bir anneyim ve bunların hiçbirini hak etmedim” savunması yaptı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ