Mardin Roj

Mardin’de açılan yeni AVM’de rezalet görüntüler

Mardin’de açılan yeni AVM’de rezalet görüntüler
  • 24 Eylül 2020 10:00

Mardin’de haftabaşı açılışı yapılan MardianMall AVM’nin etrafındaki elektrik panosu yerdeki elektrik kabloları rezalet görüntüleri sergiledi.

Mardin’de haftabaşı açılışı yapılan MardianMall AVM’nin etrafındaki elektrik panosu yerdeki elektrik kabloları rezalet görüntüleri sergiledi. Henüz üstünde inşaatı devam eden dairelere rağmen açılışı yapılan AVM’nin etrafı toz toprak içinde dururken, ne çevre düzenlemesi yapıldı ne de etrafında tehlike saçan malzemeler toplanmadı. Jeneratörün konulduğu bölme de ulu orta açık bir vaziyette dururken, AVM’nin açılması şaşkınlık yarattı.

MardianMall önü elektrik panosu

Bilboardlara verilen reklamlarda bitmiş gibi gösterilen, şehrin önde gelen isimlerinin övgüler yağdırdığı AVM’nin rezalet hali görmezden gelindi. Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı’nın dahi açılışını övgü ile karşıladığı AVM’nin tehlike saçan yönünün görmezden gelinmesi “Bu kadar da olmaz” dedirtti.

MardianMall önü elektrik panosu

Her türlü güvenlik önleminin alındığı izlenimi verilerek, girişlerde ateş ölçümü yapılan AVM’nin inşaat iskeleleri halen etrafında duruyor. İnsan hayatının hiçe sayıldığı AVM’nin üstünde halen yük kulesi de çalışırken, tüm bunlara rağmen yetkililerin gözlerini kapatması insan hayatına değer verilmediğini gösteriyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ