Mardin Roj

Mardin Valisi ve kayyımı sosyal mesafeye dikkat etmiyor

Mardin Valisi ve kayyımı sosyal mesafeye dikkat etmiyor
  • 28 Temmuz 2020 13:26 | Son Güncellenme: 28 Temmuz 2020 16:57

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Kayyımı Mahmut Demirtaş, kentte temaslarını ve ziyaretlerini sürdürürken, ziyaretlerde sosyal mesafeye uyulmaması dikkat çekiyor.

Mardin Valisi ve Mardin Büyükşehir Belediyesi yeni kayyımı Mahmut Demirtaş, şehirde belediye birimleri ve sivil toplum örgütleri ile ticaret merkezlerinde ziyaretlerini sürdürüyor. Demirtaş’a birçok kesimden ziyaretler de sürerken, önceki gün Kızıltepe Hububat Merkezi’ne ziyarette bulundu. Demirtaş burada Hububat Merkezi esnafı ve yöneticileri ile bir araya geldi.

Artuklu Kaymakamlığı ile Kızıltepe Kaymakamlığı ve Kızıltepe Belediyesi kayyımına da ziyarette bulunan Demirtaş, sokakları da inceledi. Kızıltepe’nin toz içindeki sokaklarını gözleri ile gören Demirtaş, kayyım tarafından yapılan halı desenli sokağı da inceledi.

Belediyenin birimlerini de ziyaret eden Demirtaş, tüm birimlerde inceleme yaparak birimlerle ilgili bilgi aldı. Demirtaş’ın son ziyareti ise, belediyeye ait fidanlık oldu.

Demirtaş’ın özellikle belediye birimlerine gerçekleştirdiği ziyaretlerinden pek memnun kalmadı. Bu ziyaretler sırasında kendisinden önceki kayyım Mustafa Yaman döneminde şehirde yaratılan tahribata da öfkelendi.

Ancak Demirtaş ve beraberindekilerin gerçekleştirdiği ziyaretlerde koronavirüs salgınına da aldırış etmedikleri görüldü. Demirtaş’ın ve belediyenin hesaplarından yayınlanan fotoğraflarda bir buçuk metrelik sosyal mesafenin hiçe sayılması dikkat çekti. Halka sosyal mesafe uyarıları ve maske takma uyarıları yapılırken, Vali Demirtaş’ın kuralları hiçe sayması kötü örnek oluşturdu. (HABER MERKEZİ)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ