Mardin AKP’de büyük kopuş: Peş peşe istifa ettiler

Mardin AKP’de büyük kopuş: Peş peşe istifa ettiler
  • 6 Ekim 2020 18:03 | Son Güncellenme: 6 Ekim 2020 18:20

Mardin Kızıltepe’de AKP ilçe yönetiminde olan Yusuf Özdemir, Vahdet Kırtıcı, Mehmet Ramazanoğlu, Abdulkadir Tokay, Muhammed Gökbal, Yaşar Özdemir ve arkadaşları istifa edip Gelecek Partisine katıldı.

Gelecek parti il binasında düzenlenen toplu üyelik töreninde partiye katılan üyelere rozetleri Gelecek Parti İl Başkanı Cesur Yücedağ tarafından takıldı.

Katılım töreninde telefondan canlı yayına katılan Gelecek Parti Genel Merkez Teşkilatlanma Başkan Yardımcısı Mustafa Nedim Yamak, partiye katılan üyelere teşekkür etti.

Bugün parti olarak üye katılımı konusunda ciddi bir çalışma içinde olduklarını kaydeden Yücedağ, “Adeta seferberlik halindeyiz; çünkü üye yapmak demek, aynı zamanda sahada olmak demektir. Son yıllarda kullanılan kutuplaştırıcı ve ayrıştırıcı siyaset dili, artık yerini çözüm üreten, birleştirici ve bütünleştirici bir siyasi dile bırakmaktadır. Her türlü baskıya rağmen halkın teveccühü bütünleştirici ve birleştirici siyasetten yanadır. Yani Gelecek partiden yanadır. Mardin’de partimize katılmak isteyenler vardır. Önümüzdeki günlerde hep beraber bunu göreceğiz. Partimiz Türkiye’de olmak üzere Mardin’de de günden güne güçleniyor. Türkiye’nin geleceği Gelecek partisinde görülüyor. Şimdi diyoruz ki; Daha sı var Sabredin. Mardin geleceği parlak olacaktır.” dedi

Daha sonra partiye katılan Kızıltepe Genç Parti eski İlçe başkanı Ramazan Seydaoğuları, ile Ak Parti Kızıltepe İlçe yönetiminde bulunan Yusuf Özdemir, Vahdet Kırtıcı, Mehmet Ramazanoğlu, Abdulkadir Tokay, Muhammed Gökbal, Yaşar Özdemir ve arkadaşlarına Gelecek Parti Mardin İl Başkanı Cesur Yücedağ tarafından parti rozeti takılarak, partiye katıldıkları için kendilerine teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ