Mardin Roj

İnşaat kazısında parça parça tehlike saçtılar

İnşaat kazısında parça parça tehlike saçtılar
  • 06 Kasım 2021

Mardin’in Artuklu ilçesi 43 Sokakta Yay İnşaata ait arsada devam eden temel kazısında trafo ve direğe sıfır noktada kazı yapıldı. Korkulukları çöken inşaat alanında trafo ve elektrik direği düşme riski yaşadı.

 

Mardin’in Artuklu ilçesi 43 Sokakta Yay İnşaata ait arsada devam eden temel kazısında trafo ve direğe sıfır noktada kazı yapıldı. Korkulukları çöken inşaat alanında trafo ve elektrik direği düşme riski yaşadı. Olaya yurttaşlar tepki gösterdi. Mahallede yaşayan Mardin Barosu avukatlarından Azad Yıldırım tepkisini sosyal medyadan gösterdi. Yıldırım, paylaştığı fotoğrafların üzerine şu tepkide bulundu:

“Bir cm uğruna önce trafonun yeri değiştirildi. Günlerce elektriksiz kaldık. Sonra internet kabloları koparıldı. Günlerce internetsiz kaldık. Bir Cm, bir Cm daha deyip yüzlerce öğrencinin geçtiği yolu çökerttiniz. Yanıbaşında mahalleye elektrik veren trafo çökmek üzere.
BATSIN RANTÇI BELEDİYE ANLAYIŞINIZ. MARDİN’İN YÜZDE 33 OLAN KAMU ORTAKLIK PAYININ TAMAMINI SATTINIZ. PARKLARI SPOR ALANLARINI SATTINIZ YETMEDİ, ŞİMDİ YOLU SATTINIZ.
UYAN MARDİN. BU RANTÇI BELEDİYE ANLAYIŞINA SON VERMEK LAZIM. SOKAKLAR CADDELER PARKLAR SPOR ALANLARI BİZİM İKEN SATILIYOR. SIFIR ÇEKME PAYLARI VERİLİYOR. Yürüyecek yer kalmadı. SES VER MARDİN…….. KÜFÜR ETMEDEN KONUŞMAK NE ZOR İMİŞ ……………”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ