Mardin Roj

Halkın evini başına yıkan AKP’li Hayrettin Demir, bunu da yaptı

Halkın evini başına yıkan AKP’li Hayrettin Demir, bunu da yaptı
  • 14 Mart 2022

Kanunsuz bir şekilde halkın evini başına yıkıp, zorla evlerinden eden AKP’li Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, şimdi de kanunsuz işlerine ses çıkaranları şikayet edip, üste çıkmaya çalışıyor.

 

Kanunsuz bir şekilde halkın evini başına yıkıp, insanları zorla evlerinden eden AKP’li Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, Danıştayın “Riskli Alan” iptali yönündeki kararı sonrasında ne yapacağını bilemez hale geldi. Önce Ankara’ya uçan Demir, göstermelik fotoğraflar ve görüşmeler ile halkı aldatmaya çalışırken, halkın kanmaması sonrası yeni bir yola başvurdu. Hayrettin Demir, kalkıp Danıştay kararını haber yapan, Danıştay kararı ardından açıklama yapan herkesi savcılığa şikayet etti. Danıştay kararıyla ilgili haber yazan gazetecileri, açıklama yapan avukatları ve kamuoyunu bilgilendiren meslek odalarını hedef alan Hayrettin Demir, herkesi şikayet etti.

 

Danıştay’dan çıkan karar sonrasında sosyal medya hesabından tehditler savurup, adeta sağa sola saldıran Hayrettin Demir, şimdi de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “KAMU OYUNA AÇIKLAMA VE BİLGİLENDİRME
YEŞİLLİ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJEMİZLE İlgili olaraj kamu oyuna yanlış bilgi verenler, Algı operasyonu yapanlar, Halkın içine kin ve nefret oluşturacak açılama yapanlar Kamu kurumuna zarar verenler ve aleyhinde açıklamalar yapan bazı Avukat ve STK ler önce kendi meslekleriyle bağdaşmayan hukuk dışı gayret ve çabaları boştur olara sesleniyorum size burdan ekmek çıkmaz sizin hakkınızda başta Mesleğinize yaptığınız yanlışlık ve Halkı yanıltma ile aldatmadan dolayı Baro ve Cumhuriyet savcılığına hakkınızda suç duyrusunda bulunduk kamu oyuna duyrulur” açıklaması yaptı.

 

Hayrettin Demir, yaptığı açıklamada çok sayıda da yazım yanlışı yaptı. Yazım yanlışlarını düzeltme gereği bile duymayan Hayrettin Demir’in imla hataları ve yazım yanlışları da alay konusu oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ