Mardin Roj

HAK-PAR Genel Başkanı’ndan utanılacak Deniz Poyraz sözleri

HAK-PAR Genel Başkanı’ndan utanılacak Deniz Poyraz sözleri
  • 21 Haziran 2021

HAK-PAR Genel Başkanı Latif Epözdemir, katledilen HDP’li Deniz Poyraz’ın annesi Fehime Poyraz’ı suçladı. HDP Eşbaşkan Yardımcısı Tayip Temel, “Alçaklığın ırkı ve kimliği yoktur” diye tepki gösterdi.

 

 

Rudaw’a konuşan HAK-PAR Genel Başkanı Latif Epözdemir, dehşet verici bir açıklamayla İzmir’de katledilen HDP’li Deniz Poyraz’ın annesi Fehime Poyraz’ı suçladı.

 

KDP’nin yayın organı Rudaw’a konuşan HAK-PAR Genel Başkanı Latif Epözdemir, İzmir’de katil Onur Gencer’in katlettiği HDP’li Deniz Poyraz’ın annesi Fehime Poyraz’a dehşet verici suçlamalarda bulundu.

 

Latif Epözdemir, “HDP cinayet günü toplantıyı son anda neden iptal etti? Deniz’in annesi kendi yerine kızını ofisi açmaya gönderirken o da saldırı olacağından haberdar mıydı? HDP üst yönetimi bu yönde bir bilgiyi nasıl edindi?” dedi.

Latif Epözdemir, “Deniz’in annesi kendi yerine kızını ofisi açmaya gönderirken o da saldırı olacağından haberdar mıydı?” diyerek anne Fehime Poyraz’a saldırdı.

Açıklamaya sert tepki gösteren HDP Eşbaşkan Yardımcısı Tayip Temel, “Alçaklığın ırkı ve kimliği yoktur. Bir anneye karşı bu vicdansızlık nasıl izah edilebilir? Biraz haysiyet ve şerefin varsa istifa edersin” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ