Mardin Roj

Fotoğraftakilere maske ve mesafe cezası kesilecek mi?

Fotoğraftakilere maske ve mesafe cezası kesilecek mi?
 • 12 Ekim 2020 19:04 | Son Güncellenme: 12 Ekim 2020 19:10
  Geçtiğimiz hafta çeşitli temaslarda bulunmak üzere Mardin’e gelen Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Mardin Artuklu Üniversitesi ziyareti esnasında kimse sosyal mesafeye uymadı. Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar ise maske bile takmadı.

  Geçtiğimiz hafta çeşitli temaslarda bulunmak üzere Mardin’e gelen Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Mardin Artuklu Üniversitesi ziyareti esnasında Bakan Karaismailoğlu ve Mardin Valisi Mahmut Demirtaş ile Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı korona virüs tedbirleri kapsamında fiziki mesafeye uymadı. Ama maske taktı. Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar ise maske dahi takmadı.

  Mesafe ve Maske Cezası Kesilecek mi?

  Üstelik Bakan Adil Karaismailoğlu, Mardin Valisi Mahmut Demirtaş ile Artuklu Belediye başkanı Abdulkadir Tutaş ile çekilen bu fotoğraf Artuklu Üniversitesi sosyal medya hesabı twitter üzerinden de paylaşıldı. Fotoğraftakiler hem halka kötü örnek oldu hem de kuralı ihlal etti. Sokaktaki vatandaşa peşi sıra sosyal mesafe ve maske cezası kesilirken, fotoğraftaki isimlere ceza kesilecek mi belirsiz.

  Rektör 1 ay önce coronaya yakalandı

  Bir ay önce korona virüse yakalanan ve 21 gün karantinada kalan Rektör İbrahim Özçoşar’ın rahatlığı, şaşkınlık yaratırken Vali, Bakan ve belediye başkanlarının bu hali tepkilere neden oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ