Mardin Roj

Fotoğrafları sızdırılan AKP’li Belediye Başkanı İstifa Etti

Fotoğrafları sızdırılan AKP’li Belediye Başkanı İstifa Etti
  • 01 Temmuz 2022

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, basın açıklamasıyla istifasını duyurdu. Kızının arkadaşıyla birlikte olduğuna dair fotoğrafları sızdırılan Çakıcı, fotoğrafları sızdıranlar hakkında da şikayetçi oldu. 

 

Kızının arkadaşıyla birlikte oldukları görüntüler ortaya çıkan Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, görevinden istifa etti. Boyabat Belediye binası önünde yaptığı basın açıklamasıyla istifasını duyuran AKP’li başkan Şefik Çakıcı, “20 yıllık siyasi hayatımda annelerimizin ninelerimizin gözyaşı oldum, çocuklarımızın gülüşü oldum, hastanedeki hasta, okuldaki öğrenci, sanayideki işçi oldum. Gece-gündüz çalıştım sizlerin o yüzünü ak etmek için. Dimdik gezdirmek için gece gündüz çalıştım. Cumhurbaşkanımızla yol yürümekten gurur duydum. AK Parti’li olmaktan gurur duydum. Bu meydanlarda ve sokaklarda yüz yıl geçse de sizlerin eserleri konuşulacak, bu meydan konuşulacak. Sizleri anlıyorum size yakışmadı, bana da yakışmadı bu ayrılış. Ama ben sizlere yanlış yapmadım, 6 ay öncesinden gerçek olmayan hesaplarla sahte hesaplarla kirletmeye başlayan bir sürecin sonuna geldim. Partimi düşünerek sizleri düşünerek istifa kararı alıyorum” diye konuştu.

 

Belediyede çalışan bütün emekçilere ayrıca teşekkür eden Çakıcı, konuşmasının devamında, “Bu kardeşinizin size yanlışı olmadı. Çirkin iftiralarla sürecin sonuna böyle getirdiler. Ama bunların hepsi savcılıkta ortaya çıkacak” ifadelerini kullandı.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ