Mardin Roj

Eğitim-Sen Nusaybin turnuvasının şampiyonu belli oldu

Eğitim-Sen Nusaybin turnuvasının şampiyonu belli oldu
  • 06 Aralık 2021

Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) Nusaybin şubesinin düzenlediği futbol turnuvasının şampiyonu belli oldu. 

 

Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) Nusaybin şubesinin düzenlediği futbol turnuvasının şampiyonu belli oldu. Yapılan maçlar sonunda turnuva şampiyonu Duruca Okulları oldu. Turnuvanın ikincisi Köy Okulları, üçüncüsü ise SES oldu.

Eğitim Sen Nusaybin  Şubesi şu açıklamayı yaptı: 

 

“Eğitim Sen 15.Geleneksel Dostluk ve Dayanışma Halı Saha Turnuvamızın finali bugün oynandı. Turnuvamızı koronadan dolayı hayatını kaybeden öğretmen arkadaşımız Hamza GÜRBÜZ ve trafik kazasında hayatını kaybeden öğretmen arkadaşlarımız Suzan BASIN ve Büşra YILDIZ’a adıyoruz. Turnuvamızın amacı öğretmen arkadaşlarımız, sağlık çalışanları, ataması yapılmayan öğretmenler ve farklı kurumlarda çalışan emekçiler arasında dostluk, dayanışma ve kaynaşmayı sağlamaktır. Turnuvamıza katılım sağlayan 38 takıma temsilcilik adına ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

15. Geleneksel dostluk ve dayanışma halı saha futbol turnuvamızın şampiyonu Duruca Okulları, 2.si Köy Okulları 3.sü ise SES olmuştur. Centilmen takımlar ise İlkadım Rehabilitasyon, Yıldırım İlkokulu ve Ataması yapılmayan öğretmenler takımı seçildi.Turnuvamızın anasponsoru Simurg ve Pepuk Cafe sahibi Orhan YILDIZ’a, sponsorlarımız Şirinler Kreşi, Emek Kırtasiye, Loran Restoran, Koç Otomotiv, Kadam Market, Koç Tarım, Bahçe Cafe ve İstanbuldan Sportex sahiplerine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Turnuvamıza ev sahipliği yapan Hakan Olimpik Halı Saha sahiplerine de misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz .

Turnuvamız boyunca emek veren değerli hakemlerimize ve komisyon üyelerine emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Ayrıca şampiyonluk kupasını, vefat etmeden önce Duruca’da öğretmenlik yapan Hamza GÜRBÜZ arkadaşımızın babasına adayan Duruca Okulları Takımını örnek davranışlarından dolayı tebrik ediyoruz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ