Mardin Roj

DEDAŞ 3 ilçede 95 mahallenin elektriğini kesecek

DEDAŞ 3 ilçede 95 mahallenin elektriğini kesecek
  • 09 Haziran 2021
Dicle Elektrik A.Ş Mardin İl Müdürlüğü 11 ve 13 tarihleri arasında 3 ilçe ve birçok mahallesin de elektrik kesintisinin 08 ve 18:00 saatleri arasında yaşanacağını duyurdu.

 

Açıklamada; “İlimizde Özel Müşteri ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları yürütüleceğinden 11.06.2021 Cuma günü 09:00-15:00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Artuklu İlçesinden; Akıncı, Alakuş, Arpatepe, Buğday, Dibektaş, Höyüklü, Karademir, Kuyulu, Küçükköy, Sakalar, Yukarıaydınlı, Çalışlı, Çatak, Çayırpınar, Çıplaktepe, Çukuryurt  mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

İlimizde Özel Müşteri ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları yürütüleceğinden 12.06.2021 Cumartesi günü 09:00-14:00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Artuklu İlçesinden; Gökçe Mahallesi ve Kızıltepe İlçesinden; Ekinlik, Elbeyli, Eskin, Eymirli ve Yoldere  mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

İlimizde Özel Müşteri ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları yürütüleceğinden 13.06.2021 Pazar  günü 13:00-15:00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Aşağıazıklı ve Yukarıazıklı mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

İlimizde OG hat bakım onarım çalışmaları sebebiyle ve güvenlik amaçlı 11.06.2021 Cuma günü ve 12.06.2021 Cumartesi günü 08:00-18:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışma doğrultusunda Derik İlçesinden; Boyaklı, Çadırlı, Kocatepe, Kuyulu, Çağıl, Atlı, Karataş, İncesu, Adak, Ahmetli, Alibey, Denktaş, Doğancı, Çataltepe Mahalleleri ve  Kızıltepe İlçesinden; Akdoğan, Atmaca, Bektaş, Büyükdere, Cantaşı, Demirkapı, Dora, Dikmen, Gümüşdere, Harmandüzü, Işıkören,  Kayapınar, Kaynarca, Kırkkuyu, Köprübaşı, Ofis, Ortaköy, Otluk, Sarıca, Taşlıca, Ulaşlı, Yolaldı, Yoncalı, Çakır, Çanaklı, Ülker, İkizler, İnandı, Alakuş, Arıklı, Bağrıbütün, Kaşıklı, Küplüce, Odaköy, Tıraşlı, Tosunlu, Yumrutaş, Beşik, Büyükboğaziye, Cantaşı, Kaşıklı, Konuklu, Körsu, Küçükboğaziye, Odaköy, Tarlabaşı, Taşlıca, Yamaç, Yarımca, Çatalca, Çıplak, Büyükkayrık, Güngören, Küçükkayrık, Sürekli, Yayıklı ve Yumurcak Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir” denildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ