Mardin Roj

CHP’li Başkan Yardımcısı elektrik faturalarına isyan etti

CHP’li Başkan Yardımcısı elektrik faturalarına isyan etti
  • 21 Nisan 2022

CHP Nusaybin İl Başkanı Yardımcısı Abdulvahap Akan ailesine yazılan 4 bin lira değerindeki elektrik faturalarına isyan etti. 

 

CHP Nusaybin İl Başkanı Yardımcısı Abdulvahap Akan ailesine yazılan 4 bin lira değerindeki elektrik faturalarına isyan etti. Kendisine ve aile fertlerine haksız yere yüksek miktarda elektrik faturası kesildiğini belirten Akan, oturma eylemi yapacağını duyurdu.

 

Abdulvahap Akan’ın açıklaması şu şekilde;

 

“Bir başkan olarak değil . Bir vatandaş olarak bu eylemi yapacağım….1.Ben Nusaybin Cumhuriyet Partisi ilçe başkan yardımcısı olarak. 2.Ben uluslararası tüm engelliler yaşlılar ve kimsesizler Federasyonu Mardin İl Başkanı ve Güneydoğu Bölge başkanı olarak. 3.Ben Nusaybin temiz toplum ilçe başkanı olarak. 4.Ben Nusaybin uyuşturucu ile mücadele ilçe başkanı tumef olarak. 5.Ben uluslararası hakder ve dünyaya Barış elçileri Mardin İl Başkanı olarak. 6.Ben Osmanlı turan ocakları denetim disipli ve iş insanları Nusaybin ilçe başkanı olarak. 7.Ben yön haber ve haberasi Güneydoğu Bölge başkanı olarak. 8.Ben iyi haber ve Güney gün boyu haber Mardin İl muhabirleri Başkanı olarak…… Dicle Elektrik perakende satış Anonim Şirketini kınamak adına halka yapılan zulüm ve fazla elektrik ve fazla paralar yazmak… Nusaybin elektrik Müdürlüğünde bulunan çarşıdaki Merkez önünden 1 saatlik oturma eylemi yapacağımı belirtir anayasanın bana verdiği 34 maddeye göre herkes önceden izin almadan Silahsız ve saldırısız toplantı ve gösteri yürüyüşü düzenleme Hakkı adına Biz de hakkımızı korumak adına pazartesi saat 16’dan 1 saatlik oturma eylemi ne yapacağım belli belirtmek istiyorum ….. adres Nusaybin Ziraat Bankası karşısı Nusaybin”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ