CHP Mardin’de il yönetimini belirlemek için harekete geçti: İşte adaylar

CHP Mardin’de il yönetimini belirlemek için harekete geçti: İşte adaylar
  • 7 Kasım 2020 11:14 | Son Güncellenme: 7 Kasım 2020 11:15

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı Prof. Dr. Mehmet Hasan Eken, Mardin’de İl Başkan adayları ile görüştü.

Mardin CHP İl Başkanlığı Binasında, İl Başkan Adayları ile bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı Prof. Dr. Mehmet Hasan Eken, bölgede güçlü bir yapılanmayı tesis edeceklerini söyledi.

İl Başkanı bulunmayan Mardin’de teşkilatlanmayı tesis etmek ve önümüzdeki seçimlere hazırlanmak için başlatılan çalışmalar kapsamında, il başkan adayları ve partililer Hasan Eken başkanlığında bir araya geldi. Görüşmeler sonunda alınan kararlar gazetecilere açıklandı.

Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı Prof. Mehmet Hasan Eken alınan kararı şöyle açıkladı.“ Temel amacımız kurulacak il örgütümüzün çalışmalarıyla partimiz geniş bir tabana yayılmalıdır. Bunun için saha çalışmalarına ivedilikle başlanacaktır. Bu amacın sağlanması için dil, din ve ırk ayırımı yapılmaksızın bütün milletimiz partimize davet edilecektir.”

Mardin uzun süre kalacağını ve teşkilatlanma çalışmalarının hızlandırılacağını ifade eden Eken bölgelerde yapılacak çalışmaların ilkinin Mardin’de başlatıldığını sözlerine ekledi.

İl Başkan adayları; Abdurrahman Yaşin, Nevzat Yıldız, İsmet Çavlı, Aygül Kılınç , Behçet Durak, Hatip Durmaz ve Veysi Tunç alınan kararı imzaladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ