Mardin Roj

AKP’li Fatih Tezcan profiline ‘ENAYİ’ yazıp, ülkeden kaçtı

AKP’li Fatih Tezcan profiline ‘ENAYİ’ yazıp, ülkeden kaçtı
  • 23 Haziran 2021

AKP yanlısı Fatih Tezcan, yayımladığı videoda Sedat Peker’in dile getirdiği iddiaların buz dağının sadece görünen kısmı olduğunu söyleyip, “Yukarıda boran koptuğunu gördüm. Çünkü bu kadar lağım bir gün patlarsa” dedi.

AKP yanlısı isimlerden biri olup, bu zamana dek cansiperane savunduğu hükümeti eleştiren gazetecileri ve siyasetçileri hedef gösteren Fatih Tezcan, AKP içerisinde son yaşanan çatışmayı ve devlet bağlantılı çete yöneticisi Sedat Peker’in dile getirdiği iddiaların içerideki etkilerini açıkladı.
Yayımladığı ‘Buzdağı’ isimli videosunda, “Devletin içerisinde birileri Fatih Tezcan’ı ortadan kaldıracağız diye karar almışlar” diyerek bir süre ortada olmayacağını dile getiren Tezcan’ın Twitter hesabının kapak fotoğrafını da “enayi” olarak değiştirdi.
Bu zamana dek pratikleri için “Benim çocuğum büyüdüğünde yüzüme tükürecek” diyen Tezcan, iktidar içerisindeki kirli ilişkilerin Sedat Peker’in ifşa ettiğinden çok daha vahim boyutlara geldiğini ifade etti.
Tezcan, Sedat Peker’in dile getirdikleri için “Veyis Ateş, SBK ile görüşmüş de para istemiş. Ya siz deli misiniz? Buzdağının görünen kısmı konuşuluyor. Bildiğim bir şey var rakamlar çok komik. 10 milyon falan ben niye kaçtım sanıyorsunuz? Yukarıda boran koptuğunu gördüm, dedim ki tam siper yat. Çünkü bu kadar lağım bir gün patlarsa… Siz daha hiçbir şey bilmiyorsunuz. Sedat Peker konuşuyor ya hiçbir şey konuşmadı” dedi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ