AKP’li başkanın görüntüleri ortaya çıkınca istifa etti

AKP’li başkanın görüntüleri ortaya çıkınca istifa etti
  • 26 Ağustos 2022 19:43

Ağrı İŞKUR Müdürü Gıyas Güven’in ardından görüntüleri sanal medyaya düşen AKP Merkez İlçe Başkanı Nuri Yıldız da görevinden istifa etti. 

 

Ağrı Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Gıyas Güven’in ortaya çıkan görüntüler nedeniyle görevden alınmasının ardından görüntüleri medyaya servis edilen bir başka isim olan AKP Merkez İlçe Başkanı Nuri Yıldız da görevinden istifa etti.

 

 

 

‘AKP İL BAŞKANI BANA KOMPLO KURDU’

 

 

 

AKP Merkez İlçe Başkanı Yıldız, sanal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada AKP İl Başkanı Halil Özyolcu’nun kendisine montaj bir görüntü ile komplo kurduğunu söyleyerek, istifa ettiğini duyurdu. Yıldız, “Yaptığım çalışmalar dava arkadaşlarım tarafından her seferinde sekteye uğratılmaya çalışıldı. Geldiğimiz bu süreçte bu şantaj videosu teşkilattaki sözde dava arkadaşlarım tarafından gerçekmiş algısı yaratılarak lanse edildi. Yerelde bu şantaj videosunun şahsımla hiçbir alakasının olmadığını taraflı/tarafsız bütün halk tarafından dile getirilmiştir. Yerelde bu kamuoyu desteğini teşkilatımdan ne yazık ki göremedim” iddiasında bulundu.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ