AKP’den 13 Meclis Üyesinin İstifasına İlişkin 8 Gün Sonra Açıklama

AKP’den 13 Meclis Üyesinin İstifasına İlişkin 8 Gün Sonra Açıklama
  • 1 Temmuz 2022 16:47

AKP Mardin İl Başkanlığı, 13 Artuklu Belediye Meclis Üyesinin istifa haberlerini 8 gün aradan sonra ancak yalanlayabilirken, istifa dilekçelerini verip vermediklerine dair bir açıklama yapmadı.

 

AKP Mardin İl Başkanlığı, 13 Artuklu Belediye Meclis Üyesinin istifa haberlerini yalanlarken, istifa dilekçelerini verip vermediklerine dair bir açıklama yapmadı. Çıkan haberlere istinaden, AKP Mardin İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Son dönemlerde AK Parti Artuklu Belediye Meclis Üyelerinin istifa ettikleri şeklinde çıkan haberleri esefle görmekteyiz. Basında yer alan bu haberlerin maksatlı olduğu ve asla böyle bir istifanın söz konusu olmadığını net bir şekilde belirtmekte yarar görüyoruz” ifadeleri kullanıldı.

AKP Artuklu İlçe Başkanlığı da istifa haberlerine ilişkin “Kamuoyunun huzurunu bozmaya yönelik” yorumu yapıldı. Haberleri yalanlayan AKP Artuklu İlçe Başkanlığı, “Aramıza nifak tohumu ekmek isteyenlere müsamaha göstermeyecek, yolumuzdan asla dönmeyeceğiz. Belediyemiz ile meclis üyeleri arasında herhangi bir sıkıntı bulunmaması ile birlikte meclis üyelerimiz işlerinin başındadır” denildi.

Meclis üyeleri de yaptıkları açıklamayla haberleri yalanladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ