Mardin Roj

AKP Kadın Kolları, Nusaybin’de kanunsuz işleri ortaya çıkınca tweetini sildi

AKP Kadın Kolları, Nusaybin’de kanunsuz işleri ortaya çıkınca tweetini sildi
  • 09 Ocak 2021

AKP Nusaybin Kadın Kolları kanunsuz işlerini açığa çıkaran tweeti sildi. Kanunsuz işlere rağmen ne AKP ne de Kaymakamlıktan açıklama yapılmadı.

AKP Nusaybin Kadın Kolları Başkanlığı, Vefa Sosyal Destek Grubuna ait yardım kolilerini AKP adına dağıtırken yakalanmıştı. Sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşım ile kendilerini ele veren AKP’liler, kolilerin olduğu fotoğrafı da paylaşmıştı.

Olayın ortaya çıkmasının ardından AKP Nusaybin Kadın Kolları Başkanlığı tweeti sildi. Kanunsuz işlem yaptıkları ortaya çıkmasına rağmen, AKP’liler hakkında işlem yapılmadı.

KAYMAKAM GÖZ YUMDU

Nusaybin Kaymakamlığı, sorumlu olduğu Vefa Sosyal Destek Grubu’nun yardım kolilerinin bir siyasi partinin amaçları doğrultusunda kullanılmasına sessiz kaldı. Herhangi bir soruşturma yapılmadığı bilgisi edinildi. Olaya dair AKP’den açıklama yapılmadığı gibi Nusaybin Kaymakamlığı da sessiz kalarak, suça göz yumdu.

VALİLİK AÇIKLAMA YAPACAK MI?

Vefa Sosyal Destek Grubu’nun illerdeki en üst sorumlu makamı olan Mardin Valiliği de şu ana kadar sessizliğini koruyor. Valiliğin konuya dair bir açıklama yapıp yapmayacağı belirsizliğini de koruyor. HABER MERKEZİ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ