‘6 yaşındaki çocukla evlenilir’ sözlerini desteklemişti: Murat Demir, asaleten müdür oldu

‘6 yaşındaki çocukla evlenilir’ sözlerini desteklemişti: Murat Demir, asaleten müdür oldu
  • 27 Nisan 2022 23:02

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü olarak daha önce vekaleten atanan Murat Demir, bu defa Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kararıyla asaleten atandı. Demir, “6 yaşındaki çocuk evlenebilir” diyen Nurettin Yıldız’ın skandal sözlerini savunması ile gündeme gelmişti.

 

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğüne daha önce vekaleten atanan Murat Demir,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla bu defa asaleten atandı.

 

SKANDAL SÖZLERİ ÖNCE DESTEKLEDİ SONRA SİLDİ

 

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, “6 yaşında çocukla evlenilebileceği ve asansörde halvet olabileceği” gibi skandal sözler söyleyen Sosyal Doku Vakfı Başkanı ve İlahiyatçı Nurettin Yıldız’a sahip çıktı. Demir, “Kimse boşuna uğraşmasın Nurettin Yıldız hocamızdan vazgeçmeyiz” dedi. Demir, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tepkisinin ardından ise alel acele tweeti sildi.

 

Demir, Twitter’da yazdığı mesajda, “Kimse boşuna uğraşmasın, biz ne Reis’ten vazgeçeriz ne de Nurettin Yıldız hocamızdan. İkisini de Allah için çok seviyoruz” dedi. Erdoğan’ın Nurettin Yıldız’a tepkisi üzerine Demir tweetini silmişti.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ